ניתוחי אף

 
 

ניתוח אף – גישה אומנותית לאף במראה טבעי

 
ניתוח אף הוא אחד מהניתוחים השכיחים ביותר המבוצעים על-ידי מנתחים פלסטיים כיום. ניתוח אף לא רק מעצב את צורתו של האף, אלא משפר את פרופורציות הפנים ותורם למראה הרמוני. עיצוב מחדש של האף יכול לכלול הסרת גבנון, הצרת אף, הרמת קצה אף, יישור אף עקום, הקטנת אף ועוד.

ד"ר שחר מקדיש תשומת לב מיוחדת ליחס בין גודלו וצורתו של האף לפנים. הוא מבצע בדיקה יסודית של האף, הכוללת בדיקת מעברי האוויר ואנטומיית העצמות והסחוסים.

ניתוח אף נחשב לניתוח הקשה ביותר לביצוע מבחינת המנתח, כשניתוח אף משני או תיקון ניתוח אף קודם, דורשים מומחיות רבה עוד יותר. הצלחה בניתוח דורשת מיומנות וידע רב, ולכן לא כל הפלסטיקאים מבצעים אותו.
 

ניתוחי תיקון אף

 
ד"ר שחר מבצע לעיתים קרובות ניתוחי אף ראשוניים, אך גם ניתוחים משניים, כלומר, תיקון ניתוח קודם שבוצע על-ידי אחרים והסתיים בחוסר שביעות רצונן של הלקוחות. על אף שקל יותר להשיג תוצאות אופטימליות בניתוחי אף ראשוניים מאשר בניתוחים משניים, ניסיונו של ד"ר שחר מאפשר לו להתמודד בהצלחה עם ניתוחי אף משניים מאתגרים.
 

ניסיון בניתוח אף

 
כיון שניתוחי אף נחשבים לניתוחים הקשים ביותר בתחום הפלסטיקה, תזדקקי למנתח מיומן, ומנוסה בעל טביעת עין אומנותית, שביצע ניתוחי אף רבים, במטרה להשיג תוצאות אופטימליות. "ניסיון מביא לשלמות", ולד"ר שחר יש שנים של ניסיון וכישרון מוכח.
 

התאוששות מניתוח אף

 
ניתוחי אף מבוצעים בחדר ניתוח. כשעתיים-שלוש לאחר הניתוח המטופלת תשוחרר ותוכל לחזור להחלים בביתה עם סד קטן מעל האף, שיוסר לאחר 5 ימים. נפיחות ושטפי דם הן תופעות נפוצות לאחר הניתוח, והן נעלמות בדרך כלל לאחר כשבוע. ניתן לטפל באי הנוחות הזו בקלות באמצעות משכחי כאבים. את התוצאות הסופיות ניתן לראות לאחר כחודש, אולם השיפור במראה נותר לנצח.
 

חששות לבריאות האף

 
ניתוחי אף אינם ניתוחים קוסמטיים בלבד. מטופלים רבים בוחרים בניתוח אף כדי לפתור בעיות נשימה ובעיות סינוסים קשות. ד"ר שחר יבדוק ויסקור את מצבכם האישי, ויחפש את הסיבות והגורמים לתלונתכם.

אם את מעוניינת בעיצוב מחודש של האף באמצעות ניתוח, ד"ר שחר יזמין אותך לייעוץ משלים, ולאחר בדיקה הוא ייעץ לך מהי הדרך הטובה ביותר לתקן את הפגם. תוכלי לשאול כל שאלה שמטרידה אותך ולצפות בתמונות "לפני ואחרי" של ניתוחי אף. יתרה מזאת, תוכלי לדבר עם מטופלים אחרים שיספרו לך על הניתוח שהם עברו, ויסייעו לך להחליט.

 
 
 
ניתוחי אף