ניתוחים ופרוצדורות לגברים

 
 
זה כבר לא סוד שגברים עושים יותר ניתוחים קוסמטיים בימינו. אנו מציעים שיטות מגוונות שידגישו את המראה הגברי, המוסיף לביטחון ולגאווה העצמית. רוב הפרוצדורות דורשות זמן התאוששות מינימלי ותורמות לשינוי במראה. למרות שחלק מהפרוצדורות שונות כשהן נעשות על גברים, התוצאות בסופו של דבר זהות: מראה צעיר וטבעי!

החל ממתיחת פנים עם חתכים מינימליים בהרדמה מקומית, דרך הזרקת שומן או חומרי מילוי והסרת שקיות או עיגולים שחורים מתחת לעיניים, וכלה בשאיבת שומן ובמתיחת בטן – ד"ר שחר הוא הרופא המתאים לשיפור המראה הגברי ולחיזוק הביטחון העצמי!
 
ד"ר שחר: "אני שמח מאוד על השינוי בגישתם של גברים. זה כבר לא מפתיע כשגבר מבקש ייעוץ ממנתח פלסטי, כדי להיראות אטרקטיבי יותר. כמעט 20% מהמטופלים הפלסטיים והקוסמטיים הם גברים."
 

האם חומרי מילוי עובדים אחרת אצל גברים?

 
התשובה היא כן. אנחנו צריכים להיות הרבה יותר שמרניים כשאנחנו משתמשים בחומרי מילוי אצל גברים, כדי להימנע מיצירת מראה נשי. מאותה סיבה יש גם להימנע מחיזוק השפה העליונה. סיבה נוספת למילוי מופחת היא שגברים לא מעוניינים להשיג שינויים דרמטיים במראה שלהם. העיקרון של טיפול שמרני תופס גם כשמדובר בניתוחים פלסטיים.
 

תווי הפנים הגבריים

 
פני הגברים שונים למדי מפני הנשים ודורשים תכנון מתאים לשימור המראה הגברי. ד"ר שחר לוקח זאת בחשבון כשהוא מתכנן ניתוח פלסטי וכבר ביצע ניתוחים פלסטיים רבים בגברים.

ד"ר שחר מספק ייעוץ והמלצות ספציפיים לגברים המבקשים לשפר את מראה גופם. כל הפרוצדורות שהוא מבצע יכולות להיות מותאמות למבנה גוף גברי ספציפי.
 
 
 
ניתוחים ופרוצדורות לגברים