מטופלים ממליצים

 

אביבית א.:

 
"אין לי מספיק מילים טובות כדי לתאר את החוויה שלי עם ד"ר שחר! הרופא והסייעת שלו, גילה, היו כל כך מקצועיים, מסייעים ומלאי מידע. אני מאושרת עם תוצאות הטיפול שלי ולא הייתי מהססת להמליץ לחברי על רופא נפלא זה. תודה לך על היותך מתחשב, סבלן ונחמד!! עשית עבודה מדהימה ואנחנו ללא ספק נתראה שוב בקרוב! מומלץ בחום! אל תחשבו פעמיים!"
 

ג'ורדין ט.:

 
"מעולם לא נראיתי בת גילי, למעט עיגולים שחורים נוראיים מתחת לעיני. נראיתי כמו דרקון... בין אם הייתי עייפה או לא, תמיד אמרו לי שאני נראית עייפה... נמאס לי מכל זה, והיה לי מזל שמצאתי את ד"ר שחר. הוא ביצע בפני הזרקת שומן, פעולה שהורידה עשר שנים מפני. רעדתי מרב מתח... למרות שידעתי שאני בידיים מעולות... אבל ד"ר שחר ואנשי הצוות שלו גרמו לי להרגיש בטוחה ונינוחה במהלך הפרוצדורה. כבר לאחר כמה ימים כולם אמרו לי שאני נראית נפלא! אני נראית רעננה, נינוחה ואפילו יפה... אמרתי להם מה שעשיתי... רציתי שכולם ידעו כמה מדהים ד"ר שחר! הוא הבטיח שאראה טוב יותר ובמראה טבעי... והוא קיים! הטיפול באמת עבד, ואני מרגישה בעננים!

הלכתי למרפאתו של ד"ר שחר (מרפאת המראה הטבעי) בפארק אווניו בניו יורק לאחר שרכשתי בוטוקס ב-2011. קבעתי פגישה עם גילה (אשתו המקסימה ומנהלת המשרד) ונהניתי מהחום והנועם שהיא השרתה סביבה, כל זאת תוך שמירה על גישה מקצועית לחלוטין. בהתחלה הייתי מתוחה, אבל הפגישה עם ד"ר שחר הפיגה את חששותיי. הוא לא ניסה לדחוף אותי לביצוע הטיפול, והוא הסביר בדיוק איך עובדת הפרוצדורה, שכן מעולם לא הזרקתי בוטוקס בעבר. במהלך השנתיים הבאות המשכתי לבקר במרפאת המראה הטבעי והפניתי אליה חברים שלי, מפני שאני סומכת על ד"ר שחר ועל הצוות שלו. בקיץ שעבר החלטתי לעשות מיני מתיחת פנים. שמחתי לשמוע שד"ר שחר מבצע את הניתוח הזה בהרדמה מקומית בלבד.

אני בטח התינוקת המפונקת ביותר כשמדובר בטיפולים רפואיים, אבל ד"ר שחר וצוות חדר הניתוח הפיגו את חששותיי. הפרוצדורה חלפה מהר (45 דקות בערך), ואני חייבת לציין לטובה את אדיבותם ואת הגישה המקצועית של כולם. לאחר מכן חשתי רגישות באזורים מסוימים, אבל הופתעתי בכמה מעט אי נוחות לוותה החוויה. בתוך כמה ימים יכולתי לחזור לשגרת חיי כי כמעט לא "נראו ראיות" לביצוע הניתוח. אני בטוחה שהכול בזכות כישוריו של ד"ר שחר כמנתח פלסטי. אני שמחה מאד עם התוצאות!!!"

 

דריה ג'יי:

 
"ד"ר שחר, גילה ועובדי מרפאת המראה הטבעי היו נהדרים, ואני מתכננת לפנות לד"ר שחר לביצוע תיקון ניתוח עפעף תחתון בעתיד הקרוב. אני ממליצה בחום על המנתח הפלסטי הזה!!!"
 

ונסה ק.:

 
"הניסיון שלי עם ד"ר שחר היה חיובי ביותר. הלכתי אליו לניתוח מתחת לעיניים. הוא הבין מה אני רוצה וביצע את באופן מושלם ולטעמי. הייתי מתוחה מאד לקראת ביצוע הפרוצדורה, כך שמאד עזרה לי העובדה שד"ר שחר היה נגיש מאד. נפגשתי איתו מספר פעמים לדון במה שאני רוצה לעשות. יכולתי גם לראות תמונות של מטופלים קודמים שלו שעברו ניתוחים דומים. הדבר עזר לי לפתח ביטחון בעבודתו, כיון שמאד אהבתי את תוצאות הניתוחים הקודמים שביצע. ד"ר שחר זהיר ושמרן בגישתו, ויש לו עיין חדה ואבחנה מדויקת איך לגרום לאדם להיראות במיטבו, תוך שמירה על מראה טבעי. אני מאד מרוצה מהתוצאות!"
 

ג'ואנה פ.:

 
"בכל פעם שאני הולכת למרפאתו של ד"ר שחר אני מרגישה כאילו אני מבקרת חברים. הוא וגילה אשתו המקסימה, שמנהלת את המרפאה, מסבירי פנים, חמים ולבביים. בכל מה שנוגע ליופי ולאנטי-אייג'ינג, ד"ר שחר הוא אמן אמיתי. הוא הוריד שנים מפני, באמצעות הרמת הלחיים ומילוי השפה התחתונה בהזרקת שומן, שהיא חלופה בטוחה ועמידה לאורך זמן בהשוואה לחמרי מילוי מלאכותיים. בכל בוקר כשאני מביטה בראי אני מודה בשקט לד"ר שחר! וכשיגיע הזמן לבצע פרוצדורות ניתוחיות - ואני יודעת שיום זה קרב ובא – אני לא אבטח באף רופא אחר. אם את שוקלת הצערת פנים באמצעות ניתוח קוסמטי או הזרקות, מבלי להראות לא טבעית או כמי שעברה טיפולים מופרזים, אין המלצה טובה יותר מאשר ד"ר שחר!"
 

בריאנה ר.:

 
"תמיד אמליץ על מרפאת המראה הטבעי לאנשים שרוצים לעבור ניתוח או הליך קוסמטי הקשור לאף, לעפעפיים, לפנים, לחזה ולהסרת שומן עודף. הם סייעו לאמי להיראות צעירה שוב, וכעת היא כל כך שמחה שהיא מתהדרת בזה באזני חברותיה כל הזמן. תודה רבה!"
 

ד"ר ג'יי ברייט:

 
"פשוט שולח לך אי-מייל כדי להודות לך על העבודה שעשית על הצוואר שלי! מאז נובמבר 2006 כשעשיתי את הניתוח, קיבלתי כל כך הרבה מחמאות. אנשים אומרים לי שאני נראה שונה... שואלים מה עשיתי? כשאני מספר לבנות בעבודה שעשיתי ניתוח פלסטי, הן מתרשמות. מסרתי את שמך לכמה נשים שעובדות איתי והן מתכוונות להתקשר. תקופה ארוכה הלכתי עם זקן כדי להסתיר את הצוואר הנפול שהיה לי, ועכשיו גילחתי אותו! אני כבר לא נראה כמו תיש זקן! תודות חמות על עבודה מצוינת! אני מרגיש נפלא!"
 

קורינה אי.:

 
"אפי נפגע כתוצאה מתאונת דרכים שהייתי מעורבת בה לפני שנתיים. העצם נשברה בשני מקומות ולאחר טיפול שנמשך שנה, הוא אוחה בצורה שנראתה נורא, וכיערה את פני. אבל מרפאת המראה הטבעי של ד"ר שחר תיקנה את אפי בניתוח אף שהשיב לי את מראה האף הטבעי. אני מודה לד"ר שחר על מאמציו ואמליץ עליו לכל סוג של ניתוח אף."
 

בתאני סי.:

 
"לאחר שראיתי ניתוחים שנכשלו פחדתי לעשות ניתוח מתיחת פנים, עד שאחותי קבעה לי פגישה במרפאת המראה הטבעי. אני מאושרת שהלכתי. אני למעשה נראית היום בעשר שנים צעירה יותר, ולא מזמן התחלתי לצאת עם בחור נהדר. תודה למרפאת המראה הטבעי על ששיניתם לטובה את חיי!!!"
 

ללה וי.:

 
"ממש לאחרונה עברתי ניתוח קוסמטי שביצע ד"ר שחר. אין מאושרת ממני! ד"ר שחר הוא מקצוען אמיתי, הוא דואג למטופליו, מבצע מעקב לאחר הניתוח, ומספק הוראות המסייעות להתאוששות מהירה יותר. אני כל כך שמחה שמצאתי את המנתח הפלסטי שלי, מישהו שאני יכולה ללכת אליו בכל פעם שמשהו בפני או בגופי קצת משתבש."
 

אירמה סי.:

 
"כל חיי חלמתי על בטן שטוחה. ניסיתי להשיג זאת באמצעות כושר וירידה במשקל. ירדתי המון במשקל אבל לא הייתי מרוצה ממראה הבטן שלי. אחת מחברותי אמרה לי להתקשר למרפאת המראה הטבעי. הפרוצדורות המתקדמות גרמו לי להיראות צעירה יותר. אני מודה בחום למרפאת המראה הטבעי על שהגשימו לי את החלום."
 

סינתיה או.:

 
"אני איחרתי לפגישה והם היו כל כך נחמדים וגילו הבנה. התוצאות מדהימות ואני ממליצה על רופא זה לכל חברי. בעלי אומר שאני דומה יותר לבחורה הצעירה שהוא התחתן איתה לפני 25 שנים."
 

מליסה ב.:

 
"אחד הדברים שהכי אהבתי בד"ר שחר הוא המקצוענות שלו. הוא ביצע תחקיר יסודי על השימוש שלי בויטמינים ובאספירין ואילץ אותי לעשות את כל הבדיקות הרפואיות והקרדיולוגיות הנדרשות לפני ניתוח. הוא נתן לי את מספר הטלפון הנייד שלו ווידא שאני ממלאה אחר ההוראות לטיפול לאחר הניתוח, עד לאחרונה שבהן. אני כל כך נסערת מהמחמאות שאני מקבלת אחרי ניתוח האף שעברתי שעכשיו אני חוסכת לניתוח ציצים!"
 

סמנתה סי.:

 
"ד"ר שחר, אני כותבת לך כדי לומר תודה על העבודה הנפלאה שעשית בניתוח מתיחת הבטן שלי. למרות שלא היו לי סימני מתיחה, התאומים הותירו אותי עם כל כך הרבה עור עודף, שכשרכנתי קדימה הרגשתי ממש מכוערת. אני כל כך מרוצה מזה שחזרו לי 'הריבועים' בבטן, שאני לא יכולה להתאפק וחושפת את הבטן בחדר הכושר. מסרתי את שמך לכמה חברות שיתקשרו אליך. תודה רבה על עשר שנים כרופא שלי, ועל חמישה ניתוחים! שנה טובה ומקווה לראות אותך בפברואר."
 

מרינה ז.:

 
"הלכתי לד"ר שחר לניתוח אף לפני שישה חודשים. זה משהו שתמיד רציתי, אבל אף פעם לא חשבתי עליו ברצינות, עד שנודע לי שאימו ואחותו של החבר שלי, שתמיד נראו לי טבעיות לחלוטין, עברו בדיוק את אותו ניתוח לפני זמן מה. היה פשוט ומהיר לקבוע פגישת ייעוץ. ד"ר שחר הראה לי צילומי 'לפני ואחרי', נגע בפני, דיברנו על מה אני רוצה, וּלְמה אני יכולה לצפות. הניסיון היה מקצועי אך יחד עם זאת נעים, מפני שלא הרגשתי שהולכים למכור לי מוצר."
 

טורי מ.:

 
"רציתי להראות כמו שנראיתי כשהייתי נערה, וד"ר שחר ומרפאת המראה הטבעי עזרו לי לעשות זאת באמצעות מיני-מתיחת פנים... אפילו בגיל 48! אני מודה בחום לד"ר שחר על ביצוע הניתוח בנוחות רבה, במרפאה האולטרה-מודרנית שלו."
 

ג'ואנה ט.:

 
"אני חייבת לכתוב ולהודות לך על העבודה הנפלאה שעשית. אני יודעת שנפגשנו בשבוע שעבר לצורך הבדיקה הסופית ואמרתי לך תודה כבר המון פעמים בעבר, אבל כשגיליתי כמה הוגנים המחירים שלך, הבנתי שאני בטוח עושה "עסקה טובה". אני ממש מרוצה מהכל, החל מאנשי הצוות שלך, וכלה ברגישויות שלך ובמקצוענות שלך. אני כל כך שמחה שחברה המליצה עליך ואני כבר מחכה להזדמנות להמליץ עליך לחברות אחרות. תודה רבה! אני אוהבת את חיי היום בדרך חדשה לגמרי!"
 

ויקטוריה א.:

 
"לפני 20 שנה ד"ר שחר תיקן את אפי העקום ומאז נפגשנו לצורך מספר פרוצדורות קטנות. הוא הטוב מכולם! פגשתי עשרות מטופלים שלו, וכולם אוהבים אותו. אף פעם לא ראיתי אנשים יפים יותר מאלה שפגשתי במרפאה שלו, וכולם נראים במראה טבעי לגמרי."
 
עדויות ותמונות נוספות תוכלו לראות במרפאה שלנו בפגישת ייעוץ חינם.
 
הנה כמה מהתודות שקיבלה מרפאת המראה הטבעי על מבצע הבוטוקס:

"אני מאד מרוצה מהתוצאות של טיפול הבוטוקס שלי (הראשון בחיי) ומטיפול הפילינג שקיבלתי בפנים. סביר להניח שאחזור לטיפול בוטוקס נוסף בין הגבות ולפילינג פעמיים בשנה."

"אני בוודאות אחזור שוב, רופא מקצועי וידידותי שהניב תוצאות מצוינות."

"חוויה נפלאה!"

"צוות נפלא וסביבה מקצועית."

"אנשים נחמדים מאד, ועצות מצוינות."

"מאד מרוצה. תוצאות מצוינות. מומלץ בחום. ניסיון קודם עם רופא אחר היה בזבוז כסף מוחלט. לא הפעם. הפגישה שלי נקבעה ל-1:00 בצהרים. ראיתי את ד"ר שחר עשר דקות לאחר שמילאתי את הטפסים, מה שבהחלט הרשים אותי. הגברת בדלפק הקבלה היתה כל כך אדיבה ומסייעת, והרופא היה נהדר! קבעתי פגישת המשך ומצפה להמשיך ולהיות מטופלת במרפאה הזו."

"רופא וצוות נחמדים מאד - דואגים ומקצועיים. חשתי מאד בטוחה בכישוריו של הרופא ובדאגתו, לא רק למראה שלי, אלא גם לבריאותי ולרווחתי. אין ספק שאחזור."

"כל הצוות היה מאד אדיב ומקצועי!"

"ד"ר שחר והסייעת שלו גילה היו נהדרים. ד"ר שחר עושה עבודה מעולה ומציע אפשרויות שונות שיפיגו את חששותיי. אחזור אליו ללא ספק!"

"כולם במשרד היו מאד ידידותיים ועוזרים, והסבירו על הפרוצדורות, על דברים שצריך לעשות בבית. צוות נחמד מאד, ותוצאות נהדרות."

"הייתי מרוצה מהטיפול ומהדאגה. הם זימנו אותי לפגישת מעקב כדי לוודא שאני מרוצה מהתוצאות"

"הרופא היה אדם נוח לשיחה וענה על כל שאלותיי"

"הרופא והצוות שלו היו נפלאים!!!"

"זה היה מדהים! מומלץ מאד!"

"הם היו נחמדים מאד, ועשו עבודה נהדרת"