בלוג/מדיה

 
 
 
 

מה מייחד את ד"ר שחר ומבדיל אותו ממנתחים אחרים? ניתוחי תיקון משניים

 
ד"ר שחר מסוגל לתקן טעויות מאתגרות שנעשו במטופלים וטעויות שרופאים אחרים לא מוכנים להתמודד איתן. יכולתו לשפר באופן מושלם את מראה המטופלים נובעת מטכניקות ייחודיות ומניסיונו העשיר. כפי שהוא נוהג לומר: "אני אוהב את האתגר, אבל יותר מכל אני אוהב לראות את המטופלים שלי מאושרים שוב, יפים ובעלי מראה טבעי ולא מעוות. עבורי זה הדבר המספק ביותר."
 
מה מייחד את ד"ר שחר ומבדיל אותו ממנתחים אחרים? ניתוחי תיקון משניים
 
 
 

מה הסוד להשגת מראה טיבעי בניתוח פלסטי?

 
המוטו של דר שחר: ״ אני אף פעם לא עושה תיקוני יתר, תמיד ממליץ על הפרוצדורה המינימלית על מנת להשיג תשואה מקסימלית, כאשר מטרתי לשפר את תווי הפנים והפרופורציה ולהשיג תוצאה טבעית ויפה. אני מאוד ריאליסטי לגבי התוצאות של כל מטופלי ומעודד אותם להיות מציאותיים כמוני״.
 
 
 

טעויות נפוצות בהזרקת חומרי מלוי בפנים

 
הטעות הנפוצה ביותר היא הזרקת יתר בכמות מוגזמת הגורמת לעוות הפנים ולהגבלה ביכולת השרירים להתכווץ. הדבר בולט במיוחד בזמן חיוך, שינוי לא טבעי ולא אטרקטיבי.
טעות נוספת היא מיקום הזרקת חומרי מלוי.
הדגשת יתר בלחיים הצדדיות יוצרת שקע באזור הרקות וגורמת לחוסר איזון ומראה לא טבעי.
עוד טעות ,הדגשת השפה העליונה במטופלים עם לסת עליונה בולטת, מבליטה יותר את הלסת ובכך גורמת לחוסר איזון בתווי הפנים עם מראה לא מחמיא. כמו כן, הדגשת השפה התחתונה, כשהסנטר נסוג יוצרת מראה פחות אטרקטיבי.
עלינו לזכור שהמטופלים מגיעים כדי לשפר את המראה, לכן עדיף וחשוב לעשות תיקון-חסר ולא תיקון- יתר.

 
 
 

למה טוב יותר לבחור במנתח פלסטי להזרקות וחומרי מלוי?

 
מנתח פלסטי היא בחירה עדיפה על רופא אחר להזרקות חומרי מלוי מכמה סיבות
1. מנתח פלסטי מכיר טוב את האנטומיה של השומן בפנים וגם את המקום הספציפי של העצבים וכלי הדם. ידע זה הוא מאד חיוני על מנת למנוע סיבוכים, או לטפל בבעיות שעלולות לקרות.
2. כדי להשיג תוצאה אופטימלית ,חשוב לעשות אנליזה של הפנים בצורה נכונה. מנתח פלסטי עם גישה אומנותית יכול לתת את חוות דעתו איך למלא את הנפח החסר ובכך לשפר ולרענן את הפנים בצורה טבעית ויפה.
 
 

אזור הרכות - האזור שהוזנח

 
שיפור מראה הפנים והשבת המראה הצעיר התמקדו במשך השנים באזור העיניים, הלסת, הצוואר והאף. כולם חשובים בהחלט, אבל אזור הרקות נשכח וקיבל תשומת לב מעטה.

כשהשנים נותנות את אותותיהן על הפנים,
אובדן הנפח מתרחש גם באזור הרכות, ומראה צעיר לא יכול להיות שלם באמצעות מתיחת פנים ו/או חומרי מלוי, אם אזור הרכות לא זוכה גם הוא לטיפול.
במקרים שאזור הלחיים ועצמות הלחי זוכים להדגשה בחומרי מילוי, יראה אזור הרכות שקוע עוד יותר.
קיימים 2 דרכים לטיפול באזור זה, שגם הם באמצעות חומרי מלוי.
אני צופה שבעתיד הקרוב יותר ויותר רופאים יטפלו באזור הרכות כפי שאני עושה כבר שנים.
 

מה זה הרמוניה של הפנים?

 
facial harmony
 
זה כשלושת תווי הפנים האף, הסנטר והלחיים נמצאים בפרופורציה אחד לשני כדי להשיג איזון בפנים.
אם הסנטר נסוג זה גורם לאף והלחיים להיות יותר גדולים ובולטים, לכן לא כדאי למלא את הלחיים , כיוון שזה ייצור מראה לא מאוזן ולא אטרקטיבי.
מומלץ לתקן את הסנטר לפני שממלאים את הלחיים.
האף צריך להיות בפרופורציה לפנים, את זה ניתן להשיג כשהאף 1/3 באורכו מקו השיירות לסנטר.

אלה הם כמה ציוני דרך כדי להשיג הרמוניה בפנים. שיחזור ושיפור הפנים דורשים ידע נרחב ועין אומנותית כדי להשיג תוצאות אופטימליות ויפות, ולעזור לפציינט להיראות במיטבו.
 
 

גישה אומנותית לאף במראה טבעי

 
ניתוחי אף מבוצעים לא רק כדי לעצב מחדש את האף, אלא גם כדי להשפיע על איזון תווי הפנים. מטופלים אלה הגיעו אליי כדי לתקן את הפרופורציה וההרמוניה בפניהם. ניסיוני הרב מאפשר לי להשיג זאת, וכאן תוכלו לראות את התוצאות.

אם יש לכם דאגות כלשהן לגבי האיזון וההרמוניה של פניכם, אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ חינם כדי שנבדוק מה ניתן לעשות עבורכם. אנא התקשרו ל: 054-8036600 או 054-8001940.
 
גישה אומנותית לאף במראה טבעי
 
 
 

לחיים מושלמות – זה אפשרי!

 
אנשים רבים מגיעים למרפאה שלי ומתלוננים על גבשושית קטנה מעל לאזור הלחי, אשר יוצרת שקע גלוי מחת לעין. בבדיקת הגורמים לכך הגעתי למסקנה שהסיבה היא רפיון השריר שמסייע בעצימת העין. פיתחתי טכניקה המשפרת את רפיון השריר. זוהי פרוצדורה ייחודית מאד, הפותרת את הבעיה ומשיבה ללחיים מראה צעיר ורענן!
 
לחיים מושלמות – זה אפשרי!
 
 
 

לחיים מושלמות כל הזמן

 
הזרקה במקום הנכון ובכמות הנכונה תעלים גם את השקע מתחת לעפעף התחתון ותגרום לאיזון מושלם! התוצאה תישאר במשך שנים. לקבלת מידע חייגי 054-8036600 או 054-8001940.
 
לחיים מושלמות כל הזמן
 
 
 

יודעת מהו הסוד להשגת מראה טבעי בניתוח פלסטי? זהו המוטו של ד"ר שחר בנושא ניתוחים פלסטיים

 
"אני אף פעם לא עושה תיקוני יתר, ותמיד ממליץ על הפרוצדורה המינימלית הדרושה להשגת תוצאה מקסימלית, שתדגיש את המראה הטבעי. אני אתקן תווי פנים בלתי מאוזנים, כדי להשיב איזון והרמוניה לפנים. אני מאוד ריאלי בצפיית התוצאות של כל מטופל, ומעודד את מטופליי להיות ריאליים כמוני.
 
יודעת מהו הסוד להשגת מראה טבעי בניתוח פלסטי?
 
 
 

מהן המגמות החדשות בתחום הניתוחים הקוסמטיים לגברים?

 
הטיפול הקוסמטי הנפוץ ביותר לגברים בכל הגילאים הוא הזרקת בוטוקס/דיספורט וחומרי מילוי. גברים מתחת לגיל 40 המבקשים טיפול לא פולשני להשגת מראה צעיר, מגלים שפרוצדורה זו מספקת שיפור צנוע, מבלי שייראו לפתע כמו אדם אחר.

בתחום הפעולות הניתוחיות, ניתוח אף הוא הנפוץ ביותר בקרב צעירים, בעוד ניתוחי עפעפיים ושאיבת שומן נפוצים יותר בקרב בני גיל המעבר. הרמת הצוואר הוא הניתוח שעובד טוב ביותר על אנשים מבוגרים.

יותר ויותר גברים מבקשים לבצע ניתוח קוסמטי, כדי לחזק את ביטחונם העצמי וכדי להזניק את הקריירה. פעמים רבות אני נתקל בגברים שמגיעים למרפאה שלי כדי לשפר ולחזק את המראה שלהם, לאחר שנשותיהם עברו טיפול פולשני או לא פולשני.

באופן כללי, גברים נוטים להסתיר ולהיות דיסקרטיים בכל מה שקשור לביצוע פרוצדורה קוסמטית להשבת מראה צעיר. כשמדובר בעיצוב הגוף, הגברים אינם מפגרים בהרבה אחר הנשים ברצונם לעצב את גופם באמצעות דיאטה וכושר, ובמידת הצורך באמצעות שאיבת שומן כתיקון לגניקומסטיה.

גברים, בדיוק כמו נשים, נהנים לשמוע שהם נראים טוב. מחמאות עוזרות תמיד לשיפור הדימוי העצמי והביטחון.

 
 
 

איך להגן על מטופלים מעצמם?

 
מדי פעם אני נתקל במטופלים במרפאה שמבקשים שינויים שיסתיימו בתוצאה שלא תגרום להם להראות טוב יותר. כיון שהמטופלים אינם מומחים בתחום האסתטיקה וההרמוניה של הפנים, זוהי אחריותי כרופא להתנגד לבקשות כאלה, ולומר להם מדוע אסרב להזריק להם חומרי מילוי באזורים שלדעתי יגרמו למראה פחות יפה.

חלק מהמטופלים מנסים להפעיל לחץ על הרופא שימלא אחר בקשתם, אבל הם חייבים לקבל מידע אודות התוצאות, כדי שיבינו שהתוצאה לא תראה כפי שהם חושבים. כלל זה תופס גם להרמת גבה מופרזת או הרמת אף מוגזמת. הרופא צריך תמיד לסרב לבקשות אלה.

כשמדובר בעיבוי שפתיים, חשוב להימנע מעיבוי יתר שיגרום לך להיראות לא טבעית. המצב מחמיר אם עיבוי השפה העליונה נעשה כשהלסת העליונה בולטת יותר, או במקרה של עיבוי השפה התחתונה כשהסנטר נסוג. מתחת לעצם הלחי, אם מטופלת איבדה נפח רב, יש מקום להזרקת מילוי באזור זה, בתנאי שלא עושים מילוי יתר.

ככלל, כשמזריקים מילוי לאזורים מסוימים, אנו מפסידים חדות, שהוא אספקט חשוב של מראה טוב. לדוגמה, הזרקת מילוי סמוך לעצמות הלחיים, כמו למשל באזור שמתחת לעצם הלחי, תפחית את בולטות ואת חדות הלחיים.

באמצעות סירוב לבצע בקשות בלתי סבירות, המנתח מגן על שמו הטוב, אבל בעיקר, הוא מגן על המטופל מעצמו.

 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר שחר התבקש ע״י מגזינים אמריקאים רבים לחוות את דעתו על איכות הניתוחים הפלסטיים:
 

מריה קארי

 
בת ה-47 עברה הזרקה מוגזמת של חומרי מלוי בלחיים הגורם לתחושה כאילו הושתלו כדורי גולף, מבחין ד"ר שחר, מנתח פלסטי מניו יורק על הזמרת. הזרקת יתר גורמת להגבלה בכיווץ שרירי ההבעה ,ומכאן למראה לא טבעי בזמן חיוך או הבעה אחרת.
 
מריה קארי
 

מדונה

 
אני סבור שהמילוי בלחיים ומתחת לעיניה של סמל הפופ שיחזרו והבליטו את המראה הצעיר שלה .אומר ד"ר שחר מניו יורק. רוב הסיכויים, שלמדונה הוזרק בוטוקס באיזור המצח, בין הגבות ובצידי העיניים, מה שעוזר לה לשמר עור חלק וללא קמטים.
 
מדונה
 

קיילי ג'נר

 
קיילי בת ה-18 עשתה כמה פרוצדורות לשינוי המראה שלה, מבחין דר שחר. היא הצרה את האף בניתוח מוצלח כדי לשפר את פרופורציית הפנים. היא הזריקה חומרי מלוי מסביב לפה שתרמו לרענון המראה. היא עיבתה את שפתיה מה שנותן לה מראה סקסי והרמוניה לתווי פניה. לרוע המזל , החזה נראה לא אמיתי fake, ונראה שהשתלים הונחו מתחת לרקמת השד, זה היה נראה הרבה יותר טבעי לו השתלים היו מונחים מתחת לשריר .
 
קיילי ז'אנר
 

סופיה ורגארה

 
ד"ר שחר מציין כי השחקנית עברה כמה שינויים מוצלחים: היא עברה ניתוח להצר את האף, ניתוח עפעפיים לשפר את צניחת העפעף העליון, ניתוח עפעפיים תחתונות כדי להדק את העור ולהצר את העיניים, ניתוחים ששיפרו והצעירו את פניה.
מצד שני היא הזריקה יותר מדי חומרי מלוי בלחיים שגרמו למראה לא טבעי. ההזרקות היו צריכות להיות בחלק העליון של הלחי ולא בחלק התחתון שגורם לעוות במיוחד כשמחייכים .
 
סופיה ורגארה
 

ויקטוריה בקהאם

 
המראה העכשווי של ויקטוריה, נראה שעברה ניתוח להצר את האף בחלקו העליון, מציין המנתח פלסטי ד"ר יואל שחר. ניתוח שאכן משפר את המראה.
 
ויקטוריה בקהאם
 

גרטשן

 
נראה שגרטשן הזריקה ג׳ובידרם מתחת לעיניים ובצידי האף והפה שגרמו לה להראות יותר צעירה, מציין המנתח פלסטי מניו יורק ד"ר יואל שחר, שלא מטפל בשחקנית. נבוט וקב שעשתה במצח שיפר את הקמטים, אבל גרם לגבה לצנוח קצת.
 
גרטשן